Чому не варто залишати собаку на прив’язі біля магазину

05.12.2023   13:40    55

У багато магазинів заборонено заходити з собаками. Деякі власники так сильно хочуть потрапити туди, що залишають собак біля входу, прив’язавши за повідець. Однак, так робити не слід.


Залишаючи собаку біля магазину господар усвідомлено піддає свого вихованця небезпеці.

Крадіжка породистої собаки — не така вже рідкісна ситуація, особливо якщо вона породиста і добре доглянута. Таких тварин крадуть з метою наживи. Її можуть перепродати або вкрасти з метою отримання потомства. Але не потрібно думати, що нікому не прийде в голову вкрасти безпородного пса. Є й ті, хто краде собак заради викупу. Їм важливо тільки те, що це чийсь улюблений домашній пес, чиї господарі захочуть його повернути будь-яким шляхом.

Останні новини:  Тонкощі вирощування цикламена в домашніх умовах

Крім цього на прив’язану собаку можуть напасти інші пси і просто її розтерзати. Домашні пси не часто вступають в бійки, а прив’язь може скувати вашого вихованця, і він не зможе дати відсіч.Крім усього іншого, перехожі можуть вирішити, що собаку кинули і «врятувати» її, забравши собі. Якщо у вихованця немає чіпа, тату або адресника, є ймовірність назавжди позбутися улюбленця.

Останні новини:  Як укладати довге та тонке волосся: корисні поради

Також хулігани можуть образити пса.

Собаку можуть налякати або вдарити. Не варто забувати і про догхантерів, які труять не тільки бездомних тварин. Тому залишати собаку біля магазину дуже небезпечно.Ну і звичайно ж домашні собаки не люблять залишатися на самоті. Залишаючи собаку на самоті на прив’язі ви піддаєте її стресу. Злякавшись, тварина може зірватися з повідця і втекти.

Останні новини:  Як швидко висушити промокле взуття: 5 корисних порад