Буде штормити кілька днів: Землю накриють одразу чотири магнітні бурі - названі дати

05.12.2023   16:51    34


Експерти поділилися прогнозом щодо магнітних бурях у грудні 2023 року. Так, 4-5 грудня очікується сильна магнітна буря з потужністю 6 балів, а 6 грудня – менш інтенсивна, але все ж таки значна, з рейтингом 4 бали. Про це свідчать дані, опубліковані на Meteoagent.


Найлегший вплив магнітної бурі очікується 12-13 грудня. На кінець місяця прогнозується триденна буря, яка розпочнеться 21 грудня та триватиме до 23 грудня. Сила першого дня становитиме 5 балів, а в наступні дні – 4 бали.

30 грудня очікується останній цього місяця магнітний вплив з потужністю 5 балів.

Геомагнітні бурі є порушенням магнітного поля Землі, викликане сонячними спалахами. Ці коливання можуть негативно впливати на роботу комунікаційних систем та впливати на здоров’я людини. Часто негативні наслідки магнітних бур відзначають вагітні жінки, люди похилого віку і ті, хто страждає від різних захворювань.Люди можуть відчувати запаморочення, головний біль, нудоту, біль у м’язах і суглобах, біль у животі, підвищений тиск, високу температуру, сонливість та загострення хронічних захворювань.

Останні новини:  Webb виявляє, що карликові галактики призвели до реіонізації Всесвіту

Як захистити себе від магнітних бур?

Захиститися повністю від магнітних бур практично неможливо, оскільки вони викликані сонячними спалахами та явищами на Сонці, а їх вплив поширюється на магнітне поле Землі. Тим не менш, існують деякі кроки, які можна зробити для пом’якшення можливих негативних впливів магнітних бур:Слідкуйте за прогнозами. Спробуйте бути поінформованим про майбутні магнітні бурі. Існують сервіси та програми, які надають інформацію про поточний стан сонячної активності.

Останні новини:  Як стати успішною жінкою

Обмежте час на свіжому повітрі. Під час інтенсивних магнітних бур рекомендується обмежувати перебування на відкритому повітрі, особливо якщо ви вагітні, літні або страждаєте на хронічні захворювання.

Запасіться необхідними препаратами. Якщо ви страждаєте від болю, запаморочення або інших симптомів під час магнітних бур, обговоріть з вашим лікарем можливість використання відповідних медикаментів.

Дотримуйтесь здорового способу життя. Зміцнення імунітету та загальна фізична активність можуть допомогти впоратися з негативними впливами.

Останні новини:  З’ясувалося, що викликало потужний гамма-спалах у космосі: це суперечить теоріям

Уникайте стресу. Стрес може посилити негативний вплив магнітних бур на організм. Практика методів релаксації, таких як йога або медитація може допомогти впоратися зі стресом.

Будьте обережні в повітряних перельотах. Люди, особливо пілоти та бортпровідники, можуть піддаватися збільшеному впливу космічних променів під час магнітних бур. Тому слід дотримуватися рекомендацій щодо безпеки в повітряних подорожах.

Важливо пам’ятати, що наукові дослідження щодо впливу магнітних бур на здоров’я все ще ведуться, і багато питань потребують додаткових досліджень для з’ясування конкретних механізмів впливу.


clutch.net.ua
+