10 порад, які допоможуть стати розумнішими без книг і підручників

03.12.2023   04:44    48

Найефективніші методи, на думку вчених, які допоможуть стати більш розумним і освіченим.

Ми зібрали в список висновки різних досліджень. Когось вони змусить посміхнутися, а хтось прийме ці поради за правило. Але експерти впевнені, що ці 10 пунктів дійсно корисні для нашого мозку.


Порада №1. Виховуйте поганий характер, згідно з останніми дослідженнями, такі люди володіють більшою ерудицією.

Останні новини:  Бюджетний догляд за собою

Порада №2. Більше спілкуйтеся з іншими людьми, так як товариські люди, за статистикою, мають більш високий показник інтелекту і хорошу пам’ять.

Порада №3. Їжте більше риби. Йод і фосфор хороші для кращої роботи мозку.

Порада №4. Висипайтеся, щоб ваш мозок міг нормально міркувати.Порада №5. Правильно харчуйтеся, давайте хорошу їжу для мозку. Особливо допоможуть: журавлина, шоколад, капуста, чорниця, лосось і шпинат. Але їсти їх всі одним разом не варто – заробите виразку або гастрит.

Останні новини:  Істин, яких потрібно дотримуватися, будуючи серйозні стосунки

Порада № 6. Грайте в інтелектуальні ігри з більш розумними суперниками – отримуйте досвід з перших рук.

Порада №7. Дивіться по телевізору ерудовані ігри, дізнавайтеся для себе що-небудь нове.

Порада №8. Розгадуйте кросворд, вирішуйте інтелектуальні завдання – хороший тренажер для мозку.Порада №9. Займайтеся сексом. Під час статевого акту у жінок виробляється гормон окситоцин. Представниці прекрасної статі, які ведуть активне інтимне життя, можуть більш ясно і чітко мислити.

Останні новини:  День 4 березня: привітання і побажання доброго ранку у прозі, своїми словами, в картинках. Листівки у Viber

Порада №10. Дами, народіть дитину. У жінки під час вагітності і після пологів активізуються нові ділянки мозку, що відповідають за пам’ять.