Збільшать у кілька разів: в уряді хочуть підвищити розмір субсидій – хто отримає

20.11.2023   11:46    420


Мешканці приватних будинків тепер можуть розраховувати на додаткову підтримку при придбанні твердого пічного палива. Про це повідомляє “На Пенсії”.


Цей проєкт здійснюється за участю міжнародних партнерів, зокрема Управління Верховного комісара ООН, яке надасть фінансування для частини підвищених виплат.

Згідно з ухваленим урядовим рішенням, нормативи для опалення житла в опалювальному сезоні 2023-2024 років. збільшаться в середньому в 4 рази й будуть наступними:

Останні новини:  У Нафтогазі розповіли як уникнути зайвих нарахувань у платіжках

Для пільг:

на вугілля – 1,87 тонни, на дрова – 6,22 тонни.

Для субсидій:

на вугілля – 2,23 тонни, на дрова – 7,41 тонни.

У зв’язку з цим, як стверджує міністерство, розмір субсидії може значно збільшитися. Для перерахунку розміру пільг та субсидій на тверде побутове паливо не потрібно звертатися до Пенсійного фонду.

Останні новини:  Блокада кордону: Україна виконала всі домовленості

Якщо вашій сім’ї вже надано пільгу чи субсидію на дрова, чи вугілля, розмір буде перерахований автоматично. У разі відсутності призначеної пільги чи субсидії, але за необхідності допомоги, рекомендується звернутися до Пенсійного фонду та подати відповідну заяву.Субсидія є цільовою фінансовою допомогою, спрямованою на відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг. Програма підтримки успішно функціонує в Україні вже кілька років, залучаючи все більше громадян, які готові скористатися цією можливістю.Щоб отримати державну фінансову допомогу, необхідно надати певний набір документів, що підтверджують факт необхідності цієї допомоги. Оформлення субсидії може бути здійснено двома способами: через місцевий Центр обслуговування населення (ЦНАП) або з використанням додатка “Дія”.

Останні новини:  Можуть позбавити пільг: хтось із пенсіонерів має право на субсидію


clutch.net.ua