Заощаджуйте половину: як платити лише 50% за комунальні послуги

30.11.2023   14:45    39


Громадяни України, що належать до різних категорій, можуть скористатися 50% знижкою на оплату комунальних послуг. Про це йдеться у матеріалі сайту24 канал.

У громадян залишається можливість отримати допомогу у відповідній установі. До цих громадян входять ті, хто має право на пільги. До цього списку включено сім’ї з дітьми-інвалідами, багатодітні сім’ї, а також домогосподарства, які є дитбудинками сімейного типу. До пільгових категорій також належать члени сімей (включно з батьками) службовців цивільного захисту, за умови, якщо службовці загинули або зникли безвісти під час виконання зобов’язань за службовими обов’язками.

Останні новини:  Україна перевищила план по накопиченню вугілля

Важливо відзначити, що крім згаданих груп інші пільговики та домогосподарства, які вже отримали субсидію, також можуть претендувати на зниження витрат на комуналку. Для отримання допомоги потрібно надати кілька документів, включаючи заяву, посвідчення особи, свідоцтво про право власності на житло або договір оренди, а також інформацію про доходи.Зазначається, що процес оформлення може тривати близько 30 днів. Все це можна зробити у відділенні Пенсійного фонду України або у додатку Дія.

Останні новини:  Чому ми так боїмося зізнаватися у коханні

Пільги щодо оплати комунальних послуг в Україні можуть становити від 75% до 100% для громадян, залежно від конкретної групи. Такі привілеї можуть отримати всі категорії населення, включаючи тих, хто має статус учасника бойових дій (УБД) та їхніх сімей.Окрім цього, найближчим часом на тарифи на ЖКГ переглядати не планують, але у січні 2024 року можуть провести корекцію тарифів.

Останні новини:  10 дерев, які виглядають, наче з іншої планети (фото)

За словами прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, поки що буде збережено фіксовані ціни на комунальні послуги для населення. Він додав, що протягом опалювального сезону тарифи залишаться незмінними, також автоматично продовжаться виплати субсидій.