Як заставити кактуси квітнути, простий метод для лінивих

20.11.2023   17:00    340

Одні з найпопулярніших домашніх рослин – це кактуси. Колючі, так, але багато квітоводів їх люблять. Особливо привертають увагу маленькі екземпляри.


Приємно, коли рослини починають випускати квіти. Це означає, що вони ростуть в правильно організованих умовах та їм всього вистачає у догляді. Якщо ж кактуси не цвітуть, потрібно скористатись одним дієвим способом. Про нього зараз і розповімо.

Останні новини:  Чому не варто залишати собаку на прив’язі біля магазину

Як зробити, щоб кактус зацвів

Найперше потрібно змінити умови поливу. З першої декади листопада і до першої декади березня скоротіть кількість поливів. Потрібно підливати воду один раз на 3-4 тижні. При цьому кількість рідини має бути мінімальна.

Кактуси хоча із теплих країв, але тримати їх біля опалювальних приладів не варто. Пересадіть їх в невеликий вазон та переставте подалі від батарей. В ідеалі потрібно також знизити нічну температуру на декілька градусів.

Пам’ятайте, що при появі квітів забороняється турбувати кактуси пересаджуваннями, зміною умов росту та ін. Рослина має стояти в спокої. Також можете підживити кактус фосфорнокислим калієм. Для приготування розчину потрібно всього 1 г на 1 л води. Нехай ваші кактуси будуть здорові та квітучі.

Останні новини:  5 нестандартних способів використання солі