Як виростити густий та ароматний кріп на підвіконні на зиму: прості поради

20.11.2023   18:20    894

Кріп – невід’ємна складова багатьох страв, але взимку його ціна може вражати. Якщо ви хочете насолоджуватися свіжим кропом у будь-який сезон, спробуйте виростити його на своєму підвіконні.


Виберіть вікно, що виходить на південь, схід або захід, щоб забезпечити рослинам оптимальне освітлення. Щодо сортів, середньостиглі і пізньостиглі найбільш підходять, оскільки саме вони формують кущі.

Останні новини:  Які режими не можна використовувати під час прання

Використовуйте будь-які контейнери з дренажними отворами. Глибина тари – 15-20 см. Грунт можна взяти з городу, попередньо обробивши його кип’ятком або гарячою духовкою. Також можна використовувати готовий ґрунт для кімнатних рослин.

Сійте на глибину 1-2 см. Покрийте плівкою, яку слід щодня перевертати для уникнення конденсату. Коли сходи з’являться, зніміть плівку. Насіння може проростати довго, тому перед висіванням його рекомендується тримати у теплій воді протягом 48 годин, міняючи воду кожні 6-8 годин.Кріп відмінно ростиме за температури 10-20 градусів, з 12-15 годинами освітлення, регулярним поливом та збризкуванням рослин щоденно, особливо якщо в приміщенні сухо.

Останні новини:  6 засобів, які легко замінять гель для миття посуду

Спробуйте цей простий підхід і насолоджуйтесь свіжим кропом протягом всього року, не залежно від сезону.