Як відкрити машину, якщо сів акумулятор Як відкрити машину, якщо сів акумулятор

20.11.2023   23:15    235

Одна з найнеприємніших ситуацій, з якими можуть зіткнутися автомобілісти, — неможливість відкрити машину, в якій сів  акумулятор . Найчастіше це відбувається після тривалого простою машини на стоянці або в гаражі. Ситуація ускладнюється тим, що автомобіль не реагує на сигнали брелока. Відкрити машину можна кількома способами. Тут будуть описані тільки ті з них, які не завдадуть їй істотної шкоди.


Як відкрити машину, якщо сів акумулятор

Насамперед розглядаються три способи відкриття автомобіля:

  • ключем;
  • підзарядження акумулятора;
  • механічним шляхом.

Власники автотранспорту також можуть звернутися за допомогою до спеціалізованих служб, які безпечно відкриють автомобіль із розрядженим АКБ.

Останні новини:  Привила буксировки автомобиля по Украине. Способы буксировки

Як відкрити машину з ключем, що сів акумулятором

Якщо спроба відкрити авто брелоком не приносить успіху, можна спробувати відімкнути замок ключем. Однак якщо протягом усього терміну експлуатації машина відкривалася лише брелоком, «личинка» замку могла проіржавіти. У цьому випадку ключ не тільки не прокрутиться в замку, але навіть не увійде до нього. Крім того, замок може бути заблокованим сигналізацією.

Як підзарядити акумулятор, що сів, у закритій машині

Під авто поміщають домкрат та страхуючі блоки (для створення надійного упору). Потім за допомогою одного мідного дроту з’єднують плюсову клему зарядженого автомобільного акумулятора з плюсом генератора, а другим дротом з’єднують мінусову клему АКБ з будь-якою металевою деталлю (наприклад, корпусом авто).

Останні новини:  6 найгірших французьких авто, які можна купляти тільки в крайніх випадках

Як відкрити машину механічним способом

Механічні способи так чи інакше шкодять корпусу машини, тому після їх застосування автомобілю знадобиться сервісне обслуговування.

Вакуумна подушка

Спущену подушку поміщають між дверцятами та корпусом авто, після чого її поступово надувають до утворення щілини. Далі використовують дріт із загнутим кінцем, щоб підчепити кнопку-блокатор.

Відгинання краю дверей

Кузов страхують ганчір’ям і намагаються відігнути дверцята підручними методами (краще використовувати неметалеві предмети). Коли між дверцятами та кузовом з’явиться щілина, в неї просовують дріт з петлею на кінці і підчіпають нею блокуючу кнопку.

Останні новини:  У Мережі показали повнорозмірний макет Toyota Land Cruiser 70 з пінопласту

Висвердлювання замку

Робочу частину замку висвердлюють. Цей спосіб є найбільш травматичним для машини.

Щоб вдаватися до подібних хитрощів не довелося, завжди слідкуйте за станом акумулятора: якщо він швидко розряджається, краще купити акумулятор заздалегідь.