Як стати більш мотивованим: 5 порад американських психологів

30.11.2023   04:22    47

У нас у всіх є великі цілі і мрії, які ми хочемо реалізувати, і всім нам інколи потрібний додатковий імпульс мотивації, щоб втілити їх у життя.

Знайдіть людей, які вас надихають

Коли це можливо, спробуйте знайти групу людей, які мають схожі цілі. Нехай друзі або родичі дізнаються про ваші бажання – вони можуть стати прихильниками і допомогти вам нести відповідальність за прогрес.

Останні новини:  Чому ми так боїмося зізнаватися у коханні

Перестаньте виправдовуватися

Будьте гранично чесні і запитайте себе: “що заважає мені досягти своїх цілей?” Наприклад, негативне мислення є звичайною перешкодою для людини, що працює над досягненням своїх цілей. Це самовиконуюче пророцтво – якщо ви думаєте, що не можете досягти мети, ваші шанси різко знижуються.

Оцініть енергетичний потенціал

Відсутність мотивації може бути пов’язано з нестачею енергії. Визначте, що може негативно на вас впливати: неспокійний сон, стрес, неправильне харчування або навіть депресія. Переконайтеся, що добре дбаєте про себе.

Останні новини:  День 4 березня: привітання і побажання доброго ранку у прозі, своїми словами, в картинках. Листівки у Viber

Підготуйте конкретний план дій

Мотивація може прийти від розуміння того, як досягти своєї мети. Швидше за все, ви можете розбити початкову мету на більш дрібні. Це зробить досягнення більш керованим і набагато менш трудомістким.

Використовуйте винагороду як зовнішню мотивацію

Зовнішня мотивація – це химерний спосіб сказати, що ми мотивовані зовнішніми факторами, такими, як гроші, гарні оцінки, втрата ваги і т. д. Вирішите, яким чином винагородити себе за досягнення певних віх. Це відмінний спосіб не загубитися на довгій дистанції. Незалежно від того, скільки вам років, отримання нагороди приносить задоволення, будь то нові туфлі або невелика подорож.