Вчені дослідили межі між життям та смертю

20.11.2023   16:02    1695

Доктор Рейчел Нувер зі своїми колегами досліджували межі між життям та смертю. Виявляється, що більше наука продовжує дізнаватися, тим більше давні уявлення про смерть здаються менш міцними. Про це пише Forbes.

Вчені досліджували, як розуміння смерті еволюціонує від статичної події до динамічного процесу, що має значні наслідки для медичної практики та суспільних поглядів на кінець життя.

Останні новини:  Вчені назвали “небезпечний” фрукт, який знищує ліси Мексики

Традиційний погляд на смерть, що символізується раптовим припиненням життєво важливих функцій, що призводить до моменту смерті, про який оголошує лікар, все частіше сприймається як надмірне спрощення. Дослідження, проведені поряд лабораторій, показують, що смерть – це не момент, а скоріше процес. І за деяких обставин це оборотний процес.Цей новий погляд залежить від здатності організму витримувати періоди кисневого голодування, припускаючи, що терміни медичного втручання, здатного повернути смерть назад, можуть бути тривалішими, ніж вважалося раніше. Результати дослідження вчених відкривають можливості для розширеного відновлення органів та реанімаційних заходів.

Останні новини:  У 2025 з'явиться пристрій "Halo", що призначений для індукції усвідомлених сновидінь


t4.com.ua
+