Смачні напої і продукти, які сприяють росту ракових клітин

20.11.2023   12:00    479

Вчені з США з’ясували, що клітини раку активно ростуть через цукор.

Дослідження провели фахівці Центру Weill Cornell Medicine Нью-Йорк-пресвітеріанської лікарні. Вивчивши картки пацієнтів 25-50 років за останні 30 років, а також лабораторним шляхом, фахівці з’ясували наступне. Виявилося, що напої, до складу яких входить фруктозний сироп, призводять до зростання небезпечних клітин. Вчені також назвали найменування – солодка газована вода, енергетичні напої. Крім того, шкідливі морозиво, цукрове печиво та інші кондитерські вироби.

Останні новини:  Що таке хронічна втома та як її позбутися - поради медиків

Вчені взяли розібратися, чому ж цукор є улюбленою стравою ракових клітин. Вони впевнені, що це знання допоможе онкологам ефективніше боротися з онкологічними захворюваннями.

– Ми спробували знайти пояснення тому, чому напої і продукти, багаті цукром, призводять до злоякісних новоутворень, наприклад раку кишечника у відносного молодих людей, – розповіла доктор Льюїс Кентлі.Автор наукової роботи також зазначила, що “підгодувавши” додатковим цукром, вчені побачили, як ракові клітини стали стрімко ділитися.

Останні новини:  Як лягати спати раніше: 5 простих порад, які допоможуть змінити ваш сон на краще

Дослідники в даний час провели досліди над мишами. Зі зрозумілих причин, щоб довести згубний вплив фруктози і сахарози на людину, потрібні поглиблені вчені за участю людей.Однак, вже зараз вчені просять людей задуматися і постаратися знизити ризик розвитку раку, виключивши зі свого раціону солодкі газованої води, енергетики, солодощі. Навіть якщо виробники вказують, що продукт дієтичний. Все одно шкідливо, вважають вчені!

Останні новини:  Ударна доза: ендокринологи сказали про допустиму норму мандаринів на день