Слава Дьомін та Ксенія Мішина провели вихідний разом

20.11.2023   22:30    1128

Вихідними українська акторка Ксенія Мішина із сином Платоном випадково зустріли ведучого та шоумена Славу Дьоміна і його сина, після чого усі вони разом вирушили на прогулянку до Витачівської каплиці в Київській області.


Про це акторка розповіла у своїх Instagram-stories, вийшовши на звʼязок із підписниками, коли вони разом їли на заправці.

Дьомін і Мішина разом

За словами Ксенії, вони зовсім випадково зустріли Славу із Владом, які обіцяли їм показати дуже класне місце за Києвом, тож вирішили вирушити в невеличку подорож разом.

Дьомін і Мішина разом

Мішина показала, як пройшов їхній шлях. Акторка похвалилася, що до місця призначення їх привіз син Платон. Хлопчику в цьому допоміг Слава Дьомін, який дозволив йому сісти за кермо.

“Класно з дядьком Славою гуляти — дозволяє за кермом їздити. А ми тут із Владом тусуємося”, — сказала вона, сидячи на задньому сидінні із сином шоумена.

Останні новини:  Злата Мітчелл показала свого бойфренда неєвропейської зовнішності

Однак, імовірно, хлопчик ще не вміє вправно керувати транспортним засобом, бо акторка жартома звернулася до сина, запитавши, чи можна зробити так, аби її не нудило. При цьому було видно, як у Ксенії трусився телефон у руках. Платон, напевно, “ловив” всі ями на дорогах.

Дьомін і Мішина разом

Попри жарти, Ксенія показала, що вони доїхали до бажаного місця 60 кілометрах від столиці — одного з найстаріших сіл Витачів, зокрема каплиці, яка там знаходиться.

Останні новини:  Сальма Хаєк продемонструвала фігуру в білій сукні