Скористайтеся одним із цих способів прикраси шарлотки

20.11.2023   18:30    226

Шарлотка

Шарлотка – улюблений домашній десерт усіх кулінарних майстринь. Але погодьтесь з твердженням, що прикрасити пиріг – це окремий вид мистецтва.


Декором можуть стати яблука, глазур, візерунок та навіть тісто. Рекомендуємо спробувати кожен із цих варіантів, щоб обрати найоптимальніший з них для себе.

Прикрашаємо шарлотку глазур’ю

Це найлегший, але зовсім не нудний варіант. Найпростіше прикрасити вашу шарлотку допоможуть кулінарні посипки: шматочки шоколаду, кокосова стружка, горіхова крихта. Також можна залити пиріг глазур’ю – шоколадною чи білковою, на ваш смак. Деякі домогосподарки використовують для декорування кулінарний шприц, прикрашаючи випічку тонкою глазурною сіткою.

Останні новини:  Домашній кетчуп із кабачків на зиму: густий, з яскравим смаком

Додаємо до яблук яблука

Якщо ви не бажаєте додавати в пиріг сторонні інгредієнти, побоюючись, що це зіпсує його смак, можна використовувати для оформлення яблука! Найпоширеніший варіант такої прикраси – згорнути з них трояндочки.Головний мінус цього способу – зі створенням таких бутонів доведеться добре повозитися. Зате «квітковий декор» анітрохи не змінить смаку вашої шарлотки, додавши її зовнішньому вигляду ще більшої естетики та краси.

Останні новини:  Літній салат з квасолею та помідорами

Шарлотка з гарними візерунками

На плоскому пирогу завжди нарядно виглядають орнаменти та різноманітні візерунки. Тому важливо, щоб верх вашої шарлотки був дуже рівним.Створити на пирозі химерні та ефектні візерунки вам допоможуть паперовий трафарет чи ажурна серветка. Досить просто посипати верхівку шарлотки пудрою через такий трафарет. Після цього дайте випічці охолонути, щоб пудра не розплавилася, зіпсувавши таким чином усі ваші старання.

Останні новини:  Простий рецепт кексів з картоплі з куркою

Тісто також може стати декором

Класична решітка з тіста знайома, напевно, кожній господині. Але пластичність тіста дозволяє виліпити з нього ще кілька простих фігур для прикраси пирога.

Справжні умільці можуть спробувати вирізати чи зліпити фігурки. Які саме будуть ці фігурки, залежить від вашої фантазії та творчого задуму. З тіста також легко зробити трисмугову косу або борошняну крихту. Декор із тіста вийде особливо оригінальним, якщо ви спробуєте поєднати кілька із запропонованих вище варіантів.