Що потрібно зробити перед пранням тюлю: він знову буде білим

21.11.2023   17:00    420

Щоб відбілити тюль, не обов’язково використовувати дорогі миючі засоби. Дорогі засоби не завжди зможуть освіжити колір пожовклого матеріалу. Натомість просто замочіть тюль перед пранням. Розчиніть у воді один інгредієнт, який є у вашій кухонній шафі.


Одним із кращих засобів для відбілювання тюлю є кухонна сіль. Вона не тільки видалить плями, а й зробить тюль білим.

Останні новини:  Модні ідеї манікюру, які варто спробувати у грудні 2023 року

Спочатку засипте 5-7 чайних ложок солі 5 літрів теплої води. Розмішуйте рідину до повного розчинення кристалів. Потім замочіть тюль у солоній воді приблизно на 30 хвилин.

Далі киньте тюль у пральну машину та виперіть відповідно до рекомендацій виробника.

Як вибілити тюль? Використовуйте харчову соду

Не лише сіль здатна відновити колір білого тюлю. Харчова сода також підійде. Крім того, що тканині повернеться білий колір, цей спосіб ще й пом’якшить матерію. Спосіб дуже простий, але потребує терпіння.Налийте у ванну достатньо води, щоб повністю занурити тюль. Потім всипте у ванну 200 г соди. Замочування має тривати кілька годин, інакше засіб може не подіяти. Далі потрібно випрати штори в пральній машині з порошком.

Останні новини:  Що чекає на знаки Зодіаків у новий ретроградний Меркурій

Якщо у вас немає часу на замочування, можете використати харчову соду трохи інакше. Замість того, щоб замочувати тюль у ванні, покладіть тюль у пральну машину і засипте соду разом із миючим засобом прямо у відділ для прального порошку.Не додавайте кондиціонер для білизни. Він зробить тюль неприємним на дотик і розгладити його буде складніше.

Останні новини:  Дешевий захист від морозів: чим заклеїти вікна