Шакіра врегулювала справу про податкове шахрайство, заплативши величезний штраф

20.11.2023   17:00    539

CANNES, FRANCE – MAY 25: Singer Shakira attends the screening of “Elvis” during the 75th annual Cannes film festival at Palais des Festivals on May 25, 2022 in Cannes, France. (Photo by Marc Piasecki/FilmMagic)CANNES, FRANCE – MAY 25: Singer Shakira attends the screening of “Elvis” during the 75th annual Cannes film festival at Palais des Festivals on May 25, 2022 in Cannes, France. (Photo by Marc Piasecki/FilmMagic)

Колумбійська певица Шакіра домовилася з іспанською прокуратурою про врегулювання справи про податкове шахрайство напередодні початку першого судового засідання. Як пише ВВС, 46-річна виконавиця погодилася заплатити багатомільйонний штраф.

Останні новини:  Лана Дель Рей хоче стати матір’ю

Прокуратура хотіла посадити співачку до в’язниці на вісім років і оштрафувати на 23,8 млн євро, якщо суд визнає її винною. Шакіра, яка неодноразово заперечувала будь-які правопорушення, стверджує, що погодилася на угоду з найкращих інтересів своїх двох дітей — 10-річного Мілана та 8-річного Саші.У суді Барселони її звинувачували у податковому шахрайстві в 2012-2014 роках на суму 14,5 млн євро. Раніше артистка відхилила угоду, запропоновану прокуратурою, вважаючи за краще звернутися до суду.

Останні новини:  Померла акторка «Сексу та міста» Френсіс Стернхаген