Психологи назвали п'ять головних ознак розумної людини

28.11.2023   22:20    44

Розумна і освічена людина завжди має більше шансів досягти хороших результатів у житті, оскільки у всіх викликає повагу та захоплення. Саме на таких людей і варто орієнтуватися: спочатку навчитеся їх виділяти на тлі інших, а потім поспостерігайте за тим, як вони поводяться.


Психологи виділили п’ять неочевидних ознак розумних людей: 

Стиль в одязі 
Поняття смаку не залежить від модних тенденцій: він або є, або геть-чисто відсутній. Саме тому успішні фахівці приходять на співбесіду у відмінному діловому костюмі (часто пошитому на замовлення), а інші можуть собі дозволити сукню у квіточку з фривольним розрізом. Пам’ятайте, що про смак говорять не бренди, а цілісний образ, який ви представляєте публіці.Мало говорять 
Розумна людина ніколи не нагадуватиме порожню бочку, яка голосно гуркоче: якщо вони висловлюють свою думку, то вона завжди чітка і аргументована.

Останні новини:  Поради початківцям та досвідченим городникам про догляд за перцем

Не засуджують  
Нетерпимість до будь-якої групи людей за будь-якою ознакою є ознакою недалекого розуму: цивілізований світ давним-давно розширив категорії так званої нормальності. Якщо вам хтось не подобається, то краще залиште відсутність толерантності при собі, інакше освічені люди визнають вас варваром.Коли говорить розумна людина, то її завжди приємно послухати: відсутність нецензурної лайки, слів-паразитів, правильно розставлені наголоси, гарні мовні звороти. Намагайтеся стежити за своєю усною та письмовою мовою: жоден костюм не приховає і не виправдає вашої безграмотності.

Останні новини:  Як вибрати правильний посуд для пікніка

Стриманість  
Розумна людина розуміє, що за нестримність доведеться відповідати. Навіть емоційний випад, виражений у словесній формі може мати свої наслідки: втрату репутації, роботи, поваги. Завжди контролюйте особисті емоції.