Названо найнебезпечніші види посуду

30.11.2023   17:40    55

Приготування їжі бажано проводити в певній посуді, оскільки деякі її види можуть бути небезпечними для здоров’я. Експерти назвали найшкідливіші для людського організму каструлі і сковорідки.


Фахівці попереджають, що тара для приготування має таке ж значення для здоров’я, як і самі продукти. Саме тому важливо готувати тільки в певних видах посуду. В першу чергу слід відмовитися від каструль з нержавіючої сталі, оскільки при контакті з їжею вони виділяють токсичні речовини.

Останні новини:  Синоптики розповіли, якою буде погода у березні 2024

Подібний ефект має посуд з емалевим покриттям, особливо червоного, коричневого і жовтого кольорів. Одним з найнебезпечніших видів посуду для приготування є алюмінієва каструля. Під час впливу високих температур метал проникає в їжу, в результаті чого може статися токсичне зараження.Тефлонові сковорідки також потенційно небезпечні. Однак остерігатися їх потрібно тільки при екстремальних температурах. В іншому випадку даний посуд не несе небезпеки для здоров’я.

Останні новини:  Хитрість для хорошої сходності насіння

Кращим вибором для кожної домогосподарки залишається посуд з чавуну. Він не тільки не зашкодить, а навіть забезпечить їжу корисними мікроелементами. Відмінним вибором також стане скляний і емальований посуд.