Міноборони РФ провалило спробу залучити колишніх «вагнерівців» до операцій в Африці - ISW

21.11.2023   16:45    350
Публічне оголошення набору до російського «Африканського корпусу» свідчить про провал спроби міністерства оборони Росії прямо вербувати колишніх бійців ПВК «Вагнер» для операцій в Африці.

Про це у звіті повідомляє Інститут вивчення війни (ISW), передає Укрінформ.


Повідомляється, що міноборони РФ розпочало публічний набір до російського «Африканського корпусу», щоб замінити ПВК «Вагнер» в Африці. Це відбувається на тлі ймовірних невдалих спроб оборонного відомства безпосередньо залучати колишніх «вагнерівців».

Останні новини:  Донька Путіна займатиметься розширенням впливу РФ серед країн Африки, - Bloomberg

Як зазначається, у понеділок, 20 листопада, російський військовий блогер розмістив оголошення про контрактну службу в російському «Африканському корпусі». Він стверджував, що міноборони РФ вирішило сформувати корпус у Лівії після зустрічі російського заступника міністра оборони Юнус-Бека Євкурова з командувачем Лівійської національної армії Халіфом Хафтаром 22 серпня.За словами військового блогера, формування «Африканського корпусу» в Лівії є частиною більш масштабних російсько-лівійських домовленостей, укладених на Московській міжнародній конференції з безпеки та форумі «Армія-2023». Початкова зарплата бійців корпусу, за твердженням блогера, становить 280 тис. рублів (близько 3160 дол. США), що значно перевищує пропоновану зарплату колишнім «вагнерівцям».