Майстер-клас від кулінарів: секрети смаженої картоплі

20.11.2023   18:00    410

Як приготувати ідеальну смажену картоплю: поради щодо обробки картоплі перед смаженням та деталі смаження на сковороді. Розглянемо важливість дотримання простих та корисних правил.


Навіть така проста страва, як смажена картопля, може стати справжньою витівкою для господині, якщо не дотримуватися кількох важливих правил. Давайте розглянемо секрети ідеального смаження картоплі.

Як зробити ідеальну скоринку та не спалити бульбу

Розумна кількість картоплі на сковороді

Для отримання гарного результату не варто смажити велику кількість картоплі одночасно. Це може призвести до того, що частина не прожариться, а інша стане пригорівшою. Форма нарізаної картоплі може бути будь-якою, оскільки це не впливає на якість смаження.

Останні новини:  Шоколадний торт на сковорідці за 30 хвилин

Перед смаженням картоплі

Перед тим, як почати смажити, обов’язково промийте подрібнену картоплю. Це дозволить видалити зайвий крохмаль, який може бути причиною підгоряння. Можете скористатись корисним лайфхаком: залийте картоплю окропом, закип’ятіть воду та залиште на кілька хвилин. Після цього дайте картоплі трошки відійти від води та починайте смаження.

Як зробити ідеальну скоринку та не спалити бульбу

Деталі смаження картоплі

Смажте на сковороді з товстим дном – це дозволить рівномірно прожарити картоплю. Пам’ятайте, що готується картопля на попередньо розігрітій соняшниковій олії. Викладіть в один шар та не забувайте періодично перемішувати, щоб не було прилипання.

Якщо бажаєте додати цибулю, робіть це через 5 хвилин. І не забувайте, що сіль краще додавати в самому кінці, щоб картопелька не розпалась.

Останні новини:  Домашній кетчуп із кабачків на зиму: густий, з яскравим смаком

Дотримуйтесь цих правил

  • Важливо обрізати зелені ділянки, оскільки вони містять соланін – небезпечну отруту.
  • Ретельно промивайте картоплю перед смаженням.
  • Не кладіть на сковороду мокрі шматочки картоплі.
  • Розігрівайте олію перед початком процесу.

Якщо ви будете дотримуватися цих простих порад, то зможете приготувати ідеальну, хрустку та смачну – смажену картопельку