Коли "смердючку" вже не чути: засоби, які прибирають неприємний запах в авто

20.11.2023   20:43    695

У салоні авто може бути безліч запахів — від механізму транспорту до тих, які приносять із собою пасажири. Один з українських автоблогерів, який часто ділиться корисними порадами у соціальних мережах, розповів, як позбутися неприємних запахів із використанням доступних коштів, передає Znaj.ua.


Деревне вугілля

Якщо ви стикаєтеся з неприємним запахом, спробуйте метод з деревним вугіллям. Просто покладіть деревне вугілля в мішок, що пропускає повітря, і помістіть його в салон автомобіля на ніч. Деревне вугілля має сильні поглинаючі властивості, здатні усунути різні запахи.

Останні новини:  Експерти назвали ТОП-5 надійних вживаних кросоверів з повним приводом за 400 000 грн

Кавова гуща

Кавова гуща – відмінний засіб для боротьби з неприємними запахами. Заповніть кілька шкарпеток кавовою гущею, зав’яжіть їх і залиште в автомобілі на кілька годин або на ніч. Кавова гуща природно поглинає запахи, залишаючи свіжий аромат.Харчова сода

Простий і доступний спосіб використання кухонної соди. Посипте щедро соди на сидіння та килимки автомобіля, залиште на кілька годин або навіть на ніч. Потім ретельно пропилососьте. Кухонна сода ефективно поглинає запахи, залишаючи свіжість у вашому автомобілі.

Останні новини:  Залишилось потерпіти півроку: у GM кажуть, що їх електромобілі перестануть бути збитковими з середини 2024 року


autotheme.info