Клон Tesla Cybertruck: стартап Aitekx представив електромобіль Robotruck із запасом ходу 885 км

20.11.2023   20:15    474

Поки шанувальники Tesla чекають на вихід серійної версії Robotruck, яка має з’явитися в кінці листопада, на автосалоні в Лос-Анджелесі представники нового стартапу Aitekx показали електромобіль Robotruck. Він дуже нагадує електричний пікап компанії Ілона Маска.

В Aitekx заявили, що Robotruck з’явиться у продажу вже у 2025 році, а його запас ходу становитиме аж 885 кілометрів на одній зарядці.

Останні новини:  Toyota Hilux отримав гібридну силову установку

Хто вони такі ви запитаєте? «Інноваційна компанія штучного інтелекту в галузі електронної мобільності, яка приведе вас у можливе та мислиме майбутнє».

RoboTruck 1T – це клиноподібний пікап, який дуже нагадує Tesla Cybertruck. Модель має скульптурний кузов, стильні освітлювальні прилади та крихітну оранжерею. Ми також бачимо масивні колеса.

У компанії кажуть, що пікап середнього розміру має довжину 4775-5029 мм і має ліжко шириною 1859 мм. Однак середні двері, очевидно, дозволять вантажівці перевозити предмети довжиною 2896 мм із закритими дверима багажника. Далі компанія каже, що з опущеними середніми дверима та відкритими дверима багажника вантажівка може перевозити предмети довжиною до 3505 мм.

Останні новини:  Toyota представила гібридний Hilux

Aitekx передбачає конфігурації з одномісною кабіною та кабіною для екіпажу, а також моделі із заднім і повним приводом. Останній мав би установку з подвійним двигуном і, мабуть, буде варіант продуктивності.


t4.com.ua