До Землі мчить потужна магнітна буря: коли її чекати

30.11.2023   06:14    30


Магнітні бурі в листопаді, судячи з прогнозів, добігли кінця. Проте вже наступного місяця на нас чекають нові сплески геомагнітної активності.

Видання “Телеграф“, ґрунтуючись на даних метеорологів, розповідає про те, коли чекати на першу магнітну бурю у грудні 2023 року. Вона буде короткою, але потужною. Її К-індекс (градація потужності) дорівнює 5 балам — потужний геомагнітний шторм.

Останні новини:  Чому ми так боїмося зізнаватися у коханні

Почнеться вона, згідно з оновленим прогнозом, 5 грудня, а вже наступного дня на порядок вщухне (до 4 балів). 7 листопада геомагнітний шторм практично повністю затихне.

Що таке магнітна буря

Магнітна буря — це обурення геомагнітного поля Землі, яке може тривати від кількох годин до кількох діб. Утворюються такі явища, коли з околицями нашої планети стикаються обурені потоки сонячного вітру, а потім взаємодіють із магнітосферою.

Останні новини:  День 4 березня: привітання і побажання доброго ранку у прозі, своїми словами, в картинках. Листівки у Viber

Хто може відчути на собі їхню дію

Під час активності магнітних бур, деякі метеозалежні та вагітні люди можуть відчувати головний біль, біль у ділянці серця, суглобів та спини. Крім того, обережним у ці дні необхідно бути і громадянам із хронічними захворюваннями та ослабленим імунітетом.
chasdiy.org