Дієтологиня назвала продукти, котрі провокують інсульт

20.11.2023   21:31    566

Дієтологиня Антоніна Стародубова розповіла про шкідливі властивості жирної їжі. Експерт назвала продукти, які провокують інсульт.

Правильне харчування – запорука міцного і здорового організму. Проте в сучасному світі багато людей харчуються неякісною продукцією з великим вмістом жирів, яка провокує інсульт та інфаркт. Дієтологиня Антоніна Стародубова назвала продукти, які бажано виключити зі свого раціону або обмежити їх кількість.

Останні новини:  Медики назвали продукти, які оздоровлюють печінку

В першу чергу варто звернути увагу на жирне м’ясо, оскільки воно містить велику кількість трансжирів. Даний продукт повинен споживатися в строго обмеженій кількості, оскільки наслідки можуть бути плачевними.

Також слід взагалі відмовитися від промислово перероблених товарів. У цій продукції міститься велика кількість гідрогенізованої олії – вкрай небезпечна речовина для серцево-судинної системи. Крім цього не варто налягати на ковбасні і копчені вироби. У них багато канцерогенів, що провокують інсульт і інфаркт.Краще всього перейти на середземноморську дієту, яка багата на вітаміни і мінерали, а також містить велику кількість клітковини. У разі необхідності можна звернутися до експерта. Дієтолог складе оптимальний раціон для конкретного випадку.

Останні новини:  Через ці 5 непомітних речей ваше обличчя може бути набряклим