Ці 5 наслідків можна відчути на собі після невдалого татуажу

30.11.2023   22:20    47

Багато дівчат прагнуть полегшити собі життя, вибравши додаткові години сну замість того, щоб виводити стрілки на очах і фарбувати брови. Татуаж вирішує безліч проблем — від скорочення часу на макіяж до виправлення природних особливостей, таких, як асиметрія брів або нечіткий контур губ. Однак вибір неперевіреного майстра може перекреслити усі плюси. Сьогодні ми розповімо, з якими проблемами ви можете зіштовхнутися, поставившись до процедури татуажу легковажно.


Робота, виконана дешевими матеріалами

Зазвичай, ми усі прагнемо досягти максимальної відповідності ціни і якості, проте багато жінок все ж таки схиляються у бік низької ціни, ігноруючи майстерність і, головне, робочі матеріали косметолога. Часто фахівці-початківці або просто безвідповідальні майстри прагнуть заощадити, вибираючи матеріали і склади для татуажу, що сильно поступаються за якістю професійним. Природно, що ціна на таку послугу буде нижчою, що часто приваблює клієнтів, які знаходяться у пошуку вигідної пропозиції. Ми настійно не рекомендуємо гнатися за меншою ціною, адже татуаж залишиться з вами як мінімум на кілька років. Хто знає, якою буде ваша реакція на неякісний засіб, та й корегування помилок майстра буде досить болючим. Подумайте добре!

Ви не подумали добре

Останні новини:  Ці кілька способів допоможуть змусити ваші пасма зростати швидше

Пункт, який випливає з попереднього. Припустимо, ви погодилися супроводити подружку до косметолога, вибрали гарний салон, на майстрів якого ви не знайшли скарг у мережі. І ось, гортаючи прайс, ви наштовхуєтеся на гарне фото моделі з ідеальними бровами: «Хочу!» — відгукується ваш внутрішній голос. Ви заходите у кабінет після подруги і заявляєте майстру, що хочете такі ж брови або підводку, як на картинці. Досвідчений фахівець повинен оцінити ваші вихідні дані і дати консультацію щодо вашого випадку. Якщо ж майстер з натхненням натягує на вас шапочку і укладає на крісло, вас повинно насторожити таке завзяття. Поверніться додому, подумайте ще раз, чи настільки вам необхідна процедура, і вже з «холодною» головою вирушайте до майстра, щоб через кілька тижнів не бігати у пошуках салону, який буде виводити наслідки вашого рішення.

Останні новини:  Модний манікюр в пастельно-зелених відтінках на весну 2024

Майстер женеться за трендами

Крім дешевих матеріалів, ви можете зіштовхнутися з цілковитою відсутністю смаку у майстра. У якомусь сенсі косметолог — художник, який перетворює ваше обличчя як полотно. Досвідчений майстер завжди слідкує за трендами, проте він ніколи не порадить вам «хітові розтушовані брови», якщо вони не підходять вашій формі обличчя. Те ж саме стосується і інших частин обличчя — ніякі оригінальні види підводки не змусять гарного майстра застосувати їх на обличчі людини, якій таке просто не личить.

Майстер пропонує вам перекрити татуаж

Припустимо, ви зробили татуаж, усе вдало, ви проходили тривалий час і залишилися задоволені. Але навіть така процедура не довготривала. Вам все одно буде потрібне корегування. Ідеально, якщо ви повторите процедуру у того ж майстра, який робив вам татуаж минулого разу, у якому ви будете впевнені. Але трапляється таке, що майстра доводиться міняти. У новому кабінеті вас повинні насторожити пропозиції «зафарбувати те, що є». Якщо вам необхідне легке корегування, можна й спробувати, однак під час заміни пігменту важливо враховувати новий відтінок — не кожен випадок можна перекрити, проконсультуйтеся з декількома майстрами, перш ніж погоджуватися накладати другий шар.

Останні новини:  Названо два знаки Зодіаку, які опиняться на самому дні вже навесні

Майстер пропонує занадто світлий колір губ

Нюд — це добре і гарно, але якщо ви підбираєте помаду. У випадку з татуажем важливо пам’ятати, що фарба поступово змінює колір, з часом ваш колір, яким ви хизувалися перед подругами, перетвориться на незрозумілий білястий відтінок, який зробить ваш образ хворобливим. Білий відтінок дуже складно виводиться зі шкіри, особливо на губах. Подумайте кілька разів і підберіть більш класичний варіант.