Чотири прості природні засоби, які допомагають при виразці шлунка

20.11.2023   21:00    1296

Ліки, що полегшують симптоми виразки шлунка, пов’язані з негативними побічними ефектами. Щоб уникнути їх, можна використовувати прості природні засоби.

За даними Food.News, дослідження, що проводилися, вказують на високу ефективність такого природного засобу як свіжий капустяний сік при загоєнні виразок шлунка – вчені вважають його більш дієвим, ніж звичайні методи терапії.


Ось простий рецепт напою на основі соку капусти. Інгредієнти:

  • маленький качан зеленої капусти,
  • 3 морквини,
  • 6 стебел селери,
  • шматок кореня імбиру
Останні новини:  Що таке хронічна втома та як її позбутися - поради медиків

Потрібно вимити, порізати капусту, моркву, селеру і корінь імбиру, потім використовувати соковижималку.

Часник. Простий природний засіб має вражаючі антимікробні, антибактеріальні властивості. Avicenna Journal of Phytomedicine публікував дані дослідження, яке показало, що щоденне споживання двох зубчиків сирого часнику протягом мінімум трьох днів допомогло знизити бактеріальну активність в слизовій шлунка у добровольців з інфекціями H. Pylori. Імовірність утворення виразки у них відразу різко зменшилася.Мед. Багатий антиоксидантами природний суперпродукт відрізняється багатьма перевагами. Наявні відомості говорять, що як терапевтичний засіб допомагає поліпшити стан очей, знижує ризик серцево-судинних захворювань, інсульту, деяких видів раку. Деякі дослідження також повідомляють, що він сприяє загоєнню ран, виразок. Продукту притаманні антибактеріальні властивості, що роблять його хорошим борцем з Хелікобактер пілорі, що провокують виразку шлунка.Лакриця (корінь солодки). Стимулює вироблення в органах травлення слизу, що захищає їх оболонку від виразки. Додаткова слиз також зменшує біль, пов’язаний з виразкою шлунка, прискорює загоєння. Крім того, природний засіб містить сполуки, здатні запобігати зростання H. pylori.

Останні новини:  Популярні міфи про правильний сон, які можуть нашкодити здоров’ю

Що також важливо для захисту від виразки шлунка:

  • уникати куріння, алкоголю, копчених продуктів,
  • управляти рівнем стресу,
  • контролювати прийом протизапальних засобів (аспірину, ібупрофену).