Цей засіб рятує сковороди та каструлі від бруду

20.11.2023   17:40    449

Господині знають, що підручні засоби найчастіше виявляються дієвішими, ніж магазинні. Це не означає, що треба від них відмовлятись. Просто у разі потреби можна скористатись і картоплею. Саме вона легко врятує кухонний посуд від бруду. Вона буде блищати та сяяти чистотою.


Очистіть картоплину, розріжте її навпіл та протріть поверхню посуду. Після очищення змийте поверхню водою. Для посилення ефекту використовують також сіль. Опустіть картоплю у сіль перед тим як натирати посуд.

Останні новини:  Чим замінити засіб для миття підлоги: від розводів не залишиться і сліду

Зверніть увагу, що для посуду з антипригарним покриттям спосіб з сіллю не підходить. А от для чавунних виробів — ідеально. Для антипригарних сковорід варто використовувати лимони. Натріть соком нагар, дайте трохи подіяти, а потім вимийте посуд звичайним способом.

Ще один простий спосіб із народного досвіду. На 1 л теплої води додайте 100 г харчової соди та трохи миючого засобу. Це допоможе позбавитись від внутрішнього нагару.Декілька простих способів, про які варто знати. В разі потреби вони допоможуть відчистити до блиску сковороди та каструлі.

Останні новини:  Чому не варто залишати собаку на прив’язі біля магазину