Будете вічно молодою: топ-5 продуктів, які продовжують життя

20.11.2023   22:31    235


Вчені підтвердили прямий зв’язок між вживанням певних продуктів та тривалістю життя. Дієтолог Марія Мухіна виділила шість продуктів, що містять антиоксиданти, здатні уповільнити процес старіння клітин організму. Про це повідомляють “Новини-Ю”.


Перше місце у списку “молодильних” продуктів зайняв зелений чай, який є лідером за вмістом антиоксидантів. Цей напій не тільки має легкий сечогінний ефект, але також стимулює обмінні процеси. Дієтологи рекомендують вживання зеленого чаю щодня.

Останні новини:  Тромби: 8 ознак, що вони можуть бути в організмі

Другими у списку продуктів, які сприяють збереженню молодості, виявилися фініки, які іноді називають ягодами життя. Фініки містять 23 амінокислоти, включаючи відповідальну за настрій, і є стабілізатором психіки. Крім того, глутамінова кислота у фініках сприяє роботі шлунково-кишкового тракту, а нікотинова кислота відновлює пошкоджені клітини.

Третім продуктом у списку “молодості” є обліпиха, багата на вітамін A, який активізує окислювально-відновні процеси, необхідні для здоров’я шкіри та очей.Кисломолочна продукція, така як сир, кисле молоко, йогурти, кефір і кумис, займає четверте місце у списку дієтологів. У цих продуктах містяться корисні амінокислоти, вітаміни, а також кальцій, селен, фтор та мідь.

Останні новини:  Спалах пневмонії у дітей вже зафіксовано у країнах ЄС - CNN

П’ятим у “списку молодості” йде чорниця, яка, подібно до обліпихи, багата мікроелементами, включаючи важливий марганець, що бере участь у формуванні гіалуронової кислоти, синтезі гормонів і клітинах крові. Чорниця також містить корисні антоціани з протипухлинною активністю.
clutch.net.ua