Оштрафують при першій зупинці: у поліції з'явилася нова вимога до водіїв

03.10.2023   19:45    306

У патрульній поліції України звернули увагу українських водіїв на важливе нововведення, яке почало діяти з 1 жовтня. За невиконання цієї вимоги неуважних автомобілістів чекає штраф до 510 гривень.


В офіційному обліковому записі відомства в Телеграм днями з’явилося попередження, адресоване власникам транспортних засобів, пише «Твоя машина».

«Друзі, ви пам’ятаєте про важливе правило? А саме про включення денних ходових вогнів поза населеними пунктами. Нагадуємо про обов’язкове виконання вимог ПДР — з 1 жовтня по 1 травня на всіх механічних транспортних засобах поза населеними пунктами мають бути включені денні ходові вогні, а у разі їх відсутності в конструкції транспортного засобу — ближнє світло фар», — йдеться у повідомленні.

Останні новини:  ТОП 4 автомобіля, які зберегли не менше 90 відсотків ціни на вторинному ринку

У поліції нагадали, що наступає період рясних дощів, туманів та снігопадів. Це погіршує видимість на дорогах. Увімкнення ходових вогнів робить авто більш помітним для інших учасників руху та запобігає створенню аварійних ситуацій на дорозі.Дійсно, така вимога діє вже кілька років та передбачена п. 9.8 Правил дорожнього руху. Багато водіїв забувають про цю вимогу, за що нерідко за першої ж зупинки отримують штраф у розмірі від 425 до 510 гривень. Особливо часто таке відбувається у «перехідний» період.

Останні новини:  Як позбутися стресу під час їзди на авто


autotheme.info