Оля Полякова похвалилася розкішним місцем, де мешкає її мама (фото)

03.10.2023   12:30    2471

Співачка Оля Полякова після прильоту до Англії вирішила вийти на зв’язок. Зірка поділилася кадрами у своєму Інстаграмі, де ділиться з фанатами не лише творчістю, а й особистими кадрами.


Оля Полякова

“Дорогі мої, подивіться – це стоянка Марина крутих яхт у Саутгемптоні, тут зараз тимчасово перебуває моя мама і недалеко від цього місця навчається моя Аліса”, – розповіла Полякова.“Ми приїхали на День Народження до моєї Алисочки, бо їй післязавтра буде 12 років”, – підсумувала у другому сторіс Оля.

Останні новини:  Єва Лонгорія з'явилася у ефектній фотосесії для Elle US (ФОТО)

Оля Полякова

 

Варто зазначити, Оля Полякова – відома українська співачка. Зірка має двох дітей – Машу та Алісу. Зірка минулого року перевезла їх до Англії, де молодша пішла до приватної школи, а лякаючи до коледжу на перший курс. Але після року навчання Маша вирішила повернутися до України та вступити до Києва. А Аліса разом із бабусею продовжують залишатися в Англії.А нещодавно Оля Полякова розповіла про річницю їхнього шоу разом із Машею Єфросініною. Зірка опублікувала відео у своєму Інстаграмі.

“Сьогодні друга річниця нашого з Машею проекту «Дорослі Дівчата»!!! Дякуємо вам, наші улюблені глядачі, за ваше кохання та підтримку, увагу до нашого шоу! Дякую, нашим фанам Машоль, за відмінні відео, які ви створюєте. Звичайно, дякую тобі, моя дорога партнерка Маруся! Люблю безмежно!”, – написала Полякова.