Звички, які руйнують здоров’я непомітно - Новини Ю

Звички, які руйнують здоров’я непомітно

18.09.2023   19:31    697

Шкідливі звички можуть руйнувати ваше здоров’я щодня. Варто якнайшвидше їх позбуватись.

Споживання цукру. При надлишку цукру в раціоні для людини підвищується ризик зіткнутися з хворобами судин і серця – ось чому звичка щодня їсти солодощі та інші цукрозміщувальні продукти входить до числа тих, що непомітно руйнують здоров’я.


Численні дослідження довели, що надмірне споживання цукру безпосередньо пов’язане з підвищеним ризиком інсульту та серцевого нападу.

Останні новини:  Вчені виявили два гени, які пов’язані з ризиком шизофренії

Малорухомість. Звичка багато сидіти, здійснювати мінімум рухів протягом дня здатна призвести до діабету та хвороб серця. За словами кардіолога Хічама Скалі, що більше людина сидить, то ймовірніше, що в організмі відбудеться підвищення рівня інсуліну, що сприятиме ожиренню.Спокійне ставлення до жиру на животі. Багато людей абсолютно нормально сприймають свій «пивний» живіт і не намагаються з цим якось боротися – наприклад, не прагнуть робити вправи чи коригувати раціон.

Останні новини:  Кефір, каші, сухофрукти: дієтолог назвала продукти, які можна їсти перед сном

Наполегливе ігнорування вісцерального жиру на животі руйнує здоров’я – згідно з останніми дослідженнями, абдомінальне ожиріння пов’язане з ризиком захворіти на діабет, гіпертонію, астму, деменцію, деякі види раку.

Причину вони вбачають у тому, що жир, присутній у животі, продукує речовини, що активують запалення, що зачіпає внутрішні органи.
medfactor.com.ua