"Зробив три заходи": в Австралії "розумний дінго" пограбував човен, вкравши сумку і закуски (відео)

26.09.2023   06:00    55

Тварина встигла тричі сплавати від берега до корабля туристів, які залишили свої речі без нагляду. Багатьох користувачів соцмереж потішила кмітливість собаки.


Туристи австралійського острова К’гарі зняли на відео дінго, який підплив до їхнього човна, що стояв на якорі у відкритому морі, і вкрав речі, зокрема сумочку.

Сара Ізобел повідомила у своєму Facebook, що човен був без людей, коли дінго “визначив, що він є головною метою для пограбування” біля узбережжя острова Квінсленд.

Останні новини:  Не згадала, в якій «області» Крим: Блогерка Верба осоромилася «знанням» географії

“Цей розумний дінго встиг зробити 3 заходи на човен і назад, поки ми бігли назад із бару Sunset, щоб зупинити його. Він вкрав мою сумочку (в неї був загорнутий кекс), чипси, шоколад і пакет свинячих шкварок!” — написала туристка в описі до свого відео.За словами Ізобель, пізніше їй вдалося повернути свою сумку. Багатьох користувачів соцмережі потішила кмітливість тварини.

Останні новини:  Маленька мавпочка подружилася з каченятками і разом насолоджуються дитинством

“Це неймовірно! Вперед Дінго!” — написав один із них.

Міністерство охорони довкілля і науки штату Квінсленд закликає жителів і гостей К’гарі тримати всі харчі та сміття в захищеному від дінго місці, оскільки це може призвести до того, що дикі тварини перестануть боятися людей.

Раніше Фокус повідомляв, що туристам довелося виїхати з курорту в Італії через нашестя коників. Люди не могли спати: балкони й цілі стіни будинків були всіяні галасливими комахами, яких приніс африканський вітер.

Останні новини:  Білосніжний кіт, що ненавидить ласку, до сліз розвеселив Мережу