Замість «Вагнер» у Росії з’явилась нова ПВК на чолі з Суровікіним - Новини Ю

Замість «Вагнер» у Росії з’явилась нова ПВК на чолі з Суровікіним

17.09.2023   18:00    3736

Кремль хоче переконати якнайбільше “вагнерівців” підписати контракт із Міноборони РФ через нову приватну військову компанію.

Міністерство оборони Росії відправляє своїх представників до Білорусі та кількох африканських країн, зокрема Алжиру, Малі та Судану, повідомляє пресслужба Центру національного спротиву.


“Російська Федерація створила нову приватну військову компанію. Відповідальним за створення нової ПВК, за попередніми даними, призначено генерала Сергія Суровікіна, якого нещодавно помітили в Алжирі”, – йдеться у повідомленні.

Останні новини:  В росії планують на 11% підвищити тарифи на залізничні вантажні перевезення

Генерал Суровікін – воєначальник, який допоміг зміцнити оборону вздовж лінії фронту після торішнього контрнаступу України. У січні його змінили на посаді вищого командувача, але він зберіг вплив на ведення військових операцій і досі популярний серед військових.“Росіяни планують переконати якнайбільше “вагнерівців” підписати новий контракт. Таким чином за підготовлений людський ресурс триває конкуренція між лукашенківською “ГардСервіс” та новоствореною російською ПВК”, – зазначили у ЦНС.

Останні новини:  Супутникові знімки продемонстрували зростання активності на ядерних полігонах у Росії, Китаї та США