«Укрпошта» оголошує випуск нової марки «Зброя Перемоги. Світ з Україною»

25.09.2023   23:14    100

«Укрпошта» випустить марки з Patriots, Leopard 2 та Bradleys. Укрпошта оголошує випуск марки «Зброя Перемоги. Світ з Україною». Про це повідомив генеральний директор «Укрпошти» Ігор Смілянський.


“Новий благодійний поштовий блок (збираємо на дрони), на який ми відкриваємо передзамовлення сьогодні, включає зображення культових Challenger 2, Leopard 2, Patriot, CAESAR та M2 Bradley. Назви, які відтепер знайомі усім. Назви, які з острахом та заздрістю звучать на пропагандистських каналах, бо усі знають, як ця техніка показує себе у бою.Одразу відповім, чому ще немає ATACMS, Storm Shadow, Taurus і т.п. Ракетна серія обов’язково буде, але трохи згодом.

Останні новини:  Яку військову допомогу обіцяли союзники та що отримає Україна

Чесно кажучи, я уявляю, як важко нашим дипломатам отримувати зброю, бо навіть нам отримати всі погодження на цю марку зайняло багато часу. Колись про рівень цих погоджень можна буде написати книгу. Але головне – результат, і тепер вже можна сказати, що марка створена командою Укрпошта, за сприяння Офісу Президента України, Управління стратегічних комунікацій Апарату Головнокомандувача ЗСУ, а також посольств США, Великої Британії, Німеччини та Франції в Україні.Передзамовити блок та взяти участь у благодійній справі можна прямо зараз:bit.ly/markazbroya.А придбати у відділеннях – з 29 вересня. Де, як і з ким будемо запускати марку я Вам поки не скажу, але то буде круто! А всім гарного переможного тижня!”, – інформує Ігор Смілянський.
expert.in.ua

Останні новини:  Жнива-2023: в Україні намолочено майже 77 млн тонн зернових та олійних культур