Три здорові напої, які допоможуть вам заснути - Новини Ю

Три здорові напої, які допоможуть вам заснути

18.09.2023   14:31    1805

Іноді не завжди зрозуміло, чому стає важко заснути. Безсоння може бути пов’язано з хворобою, стресом або тривогою. Втім, деякі напої можуть допомогти вам швидше заснути і зробити сон міцнішим та якіснішим. Фахівчиня з питань харчування Джесс Блум розказала, які здорові напої можуть допомогти вам заснути.


Джесс Блум зазначає, що необхідно уважно ставитися до вибору напоїв, які вживаються ввечері, незадовго до сну, адже вони впливають не тільки на засинання а й на якість сну в цілому.

Останні новини:  5 способів підвищити рівень тестостерону без ліків

Якщо безсоння є регулярним явищем для вас, то необхідно поговорити з лікарем, але в інших випадках, деякі напої можуть покращити якість сну.

Молоко

Молоко містить амінокислоту триптофан, яку організм перетворює на серотонін, нейромедіатор, який відіграє важливу роль у сні. Вживання молока перед сном може позитивно вплинути на нього завдяки наявності цієї аміноксилоти. Втім, експертка зазначає, що у разі якщо ви страждаєте на непереносимість лактози або алергії на молоко, то експериментувати з молоком як з частиною свого режиму сну вам не варто.

Останні новини:  Стоматологи радять не їсти яблука після їжі

Чай з ромашкою

Джесс Блум зазачила, що ромашковий чай має природний заспокійливий ефект, який може допомогти розслабити м’язи, зменшити тривогу і полегшити засинання.

Чай з ромашки традиційно використовують як природний засіб від безсоння та інших проблем зі сном.  Вчені провели багато досліджень щодо позитивного впливу ромашки на сон людей, до прикладу одне з таких  показало, що люди, які пили ромашковий чай протягом двох тижнів, повідомили, що засинали швидше і з кращою якістю сну, ніж ті, хто не пив його. До того ж ромашковий чай позитивно впливає на вміст цукру в крові і покращує захист клітин організму від окислювального стресу.

Останні новини:  Запалення придатків: симптоми і лікування

Чай з мелісою

Він має освіжаючий лимонний аромат і час


novamed.com.ua