Спільний з німецькою Rheinmetall "танковий завод" базуватиметься в Києві

29.09.2023   11:25    106

Федеральне антимонопольне відомство Німеччини дало дозвіл на створення в Україні спільного підприємства німецького заводу зброї Rheinmetall і концерну Українська оборонна промисловість (колишній Укроборонпром).

Про це повідомляє пресслужба Rheinmetall.


Започаткована у травні 2023 року стратегічна співпраця між Rheinmetall та державним концерном “Українська оборонна промисловість” (УОІ), колишній “Укроборонпром”, зробила ще один крок уперед. 28 вересня Федеральне антимонопольне відомство Німеччини (Bundeskartellamt) розчистило шлях для створення спільного підприємства між Rheinmetall Landsysteme GmbH та Укроборонпромом у Києві. Відповідні дозволи від інших відомств вже отримано.

“Спільне підприємство базуватиметься в Києві та займатиметься сервісом і технічним обслуговуванням, а також складанням, виробництвом і розробкою військових транспортних засобів”, – йдеться у прес-релізі Німецького федерального відомства. “На початковому етапі він працюватиме виключно в Україні. У Німеччині не буде жодних конкурентних перетинів, а також немає жодних ознак занепокоєння щодо конкуренції. Бундескартелламт схвалив транзакцію протягом одного місяця”.Співпраця між Rheinmetall та українською оборонною промисловістю спрямована на зміцнення оборонного сектору України та, зрештою, національної безпеки країни шляхом поступової розбудови спільного потенціалу в галузі оборонних технологій в Україні.Згідно з угодою, Україна отримає вигоду від комплексного трансферу технологій, створення оборонно-технологічного потенціалу всередині країни, додаткової місцевої доданої вартості та оперативного постачання військової техніки з Німеччини.

Останні новини:  Кримський міст приречений – Голова СБУ Василь Малюк

На першому етапі співпраця буде зосереджена на технічному обслуговуванні та ремонті техніки, переданої Україні в рамках багатосторонньої програми обміну обладнанням “Рінгтауш”, а також тієї, що безпосередньо постачається в Україну Німеччиною.

На наступних етапах, на основі комплексного трансферу технологій, партнери по співпраці мають намір спільно виробляти окремі види продукції Rheinmetall в Україні. У перспективі співпраця між Rheinmetall та UDI може також включати спільну розробку військових систем командами українських та німецьких фахівців, у тому числі для подальшого експорту Україною.

Останні новини:  Стали відомі ціни на новорічні ялинки

Про компанію Rheinmetall

Rheinmetall AG зі штаб-квартирою в Дюссельдорфі, Німеччина, є інтегрованим технологічним підприємством. Складається з п’яти підрозділів: Транспортні системи; Зброя та боєприпаси; Електронні рішення; Датчики та приводи; Матеріали та торгівля. З приблизно 28 000 співробітників, які працюють у 132 локаціях по всьому світу, Група згенерувала продажі у 2022 році в розмірі 6,4 мільярда євро. Будучи одним з провідних світових оборонних підрядників, Rheinmetall є потужною силою технологічних та промислових інновацій на своїх цивільних ринках. Невід’ємною частиною стратегії Rheinmetall є чітка орієнтація на сталий розвиток.

Останні новини:  Стали відомі ціни на новорічні ялинки

Про Концерн “Укроборонпром”

Державне підприємство “Укроборонпром” налічує 67 000 працівників, які, серед іншого, займаються виробництвом та обслуговуванням бронетехніки, ракет та артилерії, а також виробництвом радарів та літаків. З перших днів війни з Росією “Укроборонпром” працює цілодобово для забезпечення потреб Збройних Сил України.


inshe.tv