Роберт Паттінсон: незабутні "Сутінки" - Новини Ю

Роберт Паттінсон: незабутні “Сутінки”

18.09.2023   22:30    252

Фільмова сага “Сутінки” стала справжньою сенсацією в світі кіно та літератури, а головні герої – Едвард Каллен і Белла Свон – стали іконами сучасної поп-культури. Актори, які грали ці ролі, Роберт Паттінсон та Крістен Стюарт, здобули неймовірну популярність завдяки цій франшизі.


Проте мало хто знає, що Роберту Паттінсону довелося змагатися з дев’ятьма іншими відомими акторами, щоб отримати роль Едварда Каллена. І ця конкуренція включала в себе декількох акторів, які врешті-решт зіграли інші персонажі у фільмі. Серед них був Тейлор Лотнер, який зіграв Джейкоба Блека, і Ашлі Грін, яка воплотила образ Алісі Каллен. 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Robert Pattinson (@official_robertpattinson)Цікаво, що авторка “Сутінок” Стівені Мейєр вибрала іншого актора для ролі Едварда Каллена на початку процесу кастингу, але в кінці кінців, Роберт Паттінсон вразив режисерів і отримав цю роль.

Останні новини:  Цимбалюк, Денисенко та Саліванчук ледь не опинилися без гастролей

Не всі актори, які пройшли прослуховування на роль Едварда, залишилися задоволеними своєю спробою. Один із них пізніше визнав, що жалкує про це рішення.

Таким чином, “Сутінки” стали незабутньою частиною фільмової історії, а вибір Роберта Паттінсона і Крістен Стюарт для головних ролей виявився вдалим кроком у кар’єрі обох акторів.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Just Jared (@justjared)