Плюси та мінуси бездротової зарядки: чи варто нею користуватися - Новини Ю

Плюси та мінуси бездротової зарядки: чи варто нею користуватися

18.09.2023   22:20    436

Завдяки бездротовій зарядці ви зможете заряджати відразу кілька гаджетів одночасно. Але чи точно має сенс купувати такий пристрій?

Бездротова зарядка дасть вам змогу заряджати електронні пристрої без використання фізичних кабелів. У цьому разі заряд передається через електромагнітне поле між підставкою (зарядною базою) і гаджетом.


Подібною зарядкою користуватися дуже зручно (вам не потрібно купувати для цього кабелі), у неї довше працюють всі роз’єми, ви в принципі можете досить швидко отримати доступ до зарядки. Серед інших переваг такого зарядного пристрою – менше плутанини з кабелями, функціональність (можна одночасно заряджати кілька пристроїв), відсутність перегріву, менша витрата енергії.

Останні новини:  Стилісти підказали, з чим комбінувати кросівки в осінніх образах

Але є у бездротової зарядки і значні мінуси. Це повільніша швидкість, нижча ефективність, вища вартість, несумісність із деякими пристроями, неможливість користуватися гаджетом під час заряджання, правильне розташування пристрою на зарядній базі для ефективного заряджання.Загалом вибір між бездротовою та дротовою зарядкою залежатиме від ваших потреб та уподобань.