Пес тягнув власницю в паб і змусив відвідувачів реготати: курйозне відео - Новини Ю

Пес тягнув власницю в паб і змусив відвідувачів реготати: курйозне відео

18.09.2023   21:00    1593

Домашні улюбленці теж люблять ходити по пабах. Кумедний песик породи ердель-тер’єр на прізвисько Гренсон розвеселив відвідувачів та став популярним в мережі. Відео з його витівкою набрало понад 69 тисяч переглядів.


Пес тягнув свою власницю у бар

У ютубі з’явилося відео, яке швидко стало вірусним. На кадрах можна побачити, як власниця песика Кейт Торні спокійно гуляла центром міста, як раптом чотирилапий вирішив змінити їхні плани. Він почав тягнути жінку до спортивного пабу. В той самий час відвідувачі закладу не могли стримати сміх і прокоментували, що собака розсекретив справжні наміри хазяйки.

Останні новини:  Котик, який вирішив поліпшити страву господині, до сліз розсмішив Мережу

Цікаво, що Кейт відчайдушно намагалась змусити свого домашнього улюбленця зрушити з місця, гладила, тягла за нашийник, але цілеспрямований пес не здавався, чим викликав ще більший регіт у відвідувачів пабу. Курйозна ситуація закінчилася тільки тоді, коли жінка силоміць підняла пухнастика та потягла далі.Пізніше в мережі вона написала, що Гренсон дуже впертий собака, який любить бешкетувати. Раніше в цьому пабі він не був. Скоріш за все, йому просто сподобались запахи їжі.

Останні новини:  "Зробив три заходи": в Австралії "розумний дінго" пограбував човен, вкравши сумку і закуски (відео)

Собака тягнув свою власницю у паб: дивіться курйозне відео