Неймовірний момент: троє крокодилів врятували життя собаці, який впав у річку (фото)

26.09.2023   19:00    81

Замість того, щоб з’їсти, вони виштовхнули пса на берег.

В Індії тріо крокодилів врятувало собаку, який застряг у річці.

У звіті, опублікованому в Journal of Threatened Taxa, описується незвичайний випадок, коли зграя диких собак переслідувала молодого пса на мілководді річки Савітрі в індійській Махараштрі.


На кадрах видно, що собака, мабуть, не звертає уваги на крокодилів, яких можна було побачити поблизу і які повільно просувалися вперед.Але замість того, щоб спробувати з’їсти собаку, крокодили натомість використовують свої морди, щоб відштовхнути його в безпечне місце.

Останні новини:  В Австралії єхидна влаштувала дебош в магазині, напилася алкоголю і заснула

Мало того, на кадрах навіть видно, як крокодили штовхають собаку на ділянку берега річки, де немає згаданих вище диких собак, а це означає, що він може безпечно втекти.

Автори дослідження зазначили: “Те, що спочатку здавалося класичним хижацьким інстинктом (крокодила), незабаром виявилося більш слухняною поведінкою двох із трьох крокодилів, які вели собаку з місця”.Далі дослідники заявили, що “цікавий” інцидент міг бути спричинений “розумною поведінкою, яка наводить на думку про міжвидову емпатію”.

Останні новини:  Скандальна "міс ДНР" осоромилася рекламою до Нового року (ФОТО)

“З огляду на те, що крокодили могли легко зжерти собаку, проте ніхто з них не напав і натомість вирішив підштовхнути його до берега, це означає, що потяг до голоду був відсутній. Ми припускаємо, що це випадок розумної поведінки, що призводить до міжвидової “емоційної емпатії”, яка не є широко дослідженою поведінкою, хоча здатність одного виду відчувати емоційні почуття іншого виду заслуговує на визнання. Цікавий випадок із собакою, “врятованою” групою крокодилів, описаний тут, здається скоріше проявом співчуття, ніж альтруїстичної поведінки”.

Останні новини:  Не згадала, в якій «області» Крим: Блогерка Верба осоромилася «знанням» географії

Але перш ніж припускати, що у крокодилів є мила і приємна сторона, дослідники також заявили, що було проведено дуже мало досліджень розумових здібностей крокодилів.