Наталія Могилевська розповіла, що готова отримати досвід материнства - Новини Ю

Наталія Могилевська розповіла, що готова отримати досвід материнства

18.09.2023   19:30    807

Наталія Могилевська має неабиякий досвід в особистому житті, проте досі не відчула радощі материнство. Співачка приголомшила, розповівши про готовність стати матір’ю розповідає https://sensatsiya.com/.

Наталія Могилевська вже не юна дівчина, проте стати матір’ю співачці досі не довелося. Вперше виконавиця відверто заговорила про материнство під час розмови з Олексієм Сухановим. Співачка зізналась, що готова стати мамою. Трансформація жінки від кар’єристки до хранительки домашнього вогнища тривала 10 років.

Останні новини:  Трінчер на тлі кризи у стосунках привітала Волошина з річницею шлюбуМогилевська довгий час вважала, що родина починається з чоловіка та жінки. Втім, досвід невдалих стосунків змусив Наталю переосмислити життя та своє ставлення до нього. Вона зізналася, що надала перевагу кар’єрі та активно працювала, щоб досягти успіху. З часом жінка збагнула, що крім визнання та успіху в роботі, важливо віднайти себе у жіночому щасті.Зараз співачка закохана. Вона зсунула щільний графік та знайшла місце для особистого. Вона щаслива в стосунках та задумалася над народженням дитини. Виконавиця впевнена, вона має чималий багаж любові та ніжності, яким хоче забезпечити майбутню дитину.

“ЦЕ СТАЛО МОЇМ ВЕЛИЧЕЗНИМ БАЖАННЯМ ЛИШЕ ОСТАННІЙ РІК. І МЕНІ ВСЕ ОДНО, ЯК СКЛАДУТЬСЯ ОБСТАВИНИ” – РОЗПОВІЛА СПІВАЧКА.

Жінка впевнена, якщо сильно бажати, мрія здійсниться. Зірка не відкидає можливості всиновлення дитини.

“МОЖЛИВО, Я ДІЗНАЮСЯ, ЩО Я ВАГІТНА. АБО ХТОСЬ КОРЗИНОЧКУ ЗАЛИШИТЬ БІЛЯ БУДИНКУ”, – ПОДІЛИЛАСЯ НАТАЛІЯ.

Жінка розкрила ім’я коханого. Чоловіка звати Валентин. Він не публічна особа та деталей артистка не повідомляє. Розповідає тільки, що щаслива з обранцем та цінує домашній затишок, який він допоміг її побудувати.

Останні новини:  Олег Скрипка емоційно висловився про Лободу і Брежнєву