Медики назвали 9 секретів, які допоможуть дожити до 100 років - Новини Ю

Медики назвали 9 секретів, які допоможуть дожити до 100 років

18.09.2023   22:31    1247


Деякі пов’язують високу тривалість життя з гарною спадковістю або везінням, проте більша частина відповідальності лежить на людині. За правильного підходу прожити неймовірно довге життя зможе кожен, пише Pixel inform.


У чому полягають ці секрети?

Життя за містом

Багато городян стикаються з проблемами зі здоров’ям тільки тому, що змушені дихати забрудненим повітрям. Це погіршує роботу внутрішніх органів та знижує тривалість життя.

А ось проживання за містом навпаки допомагає продовжити життя.

Риба

Найголовніша перевага жирної морської риби полягає в наявності поживних речовин, що надають позитивний вплив на судини та серце. Завдяки цьому людина позбавляється істотного чинника ризику ранньої смерті.

Останні новини:  Експерти розповіли, як алкоголь впливає на зовнішність

Важливо пам’ятати, що рибу достатньо їсти двічі на тиждень.

Робота з психологом

Не всі пов’язують тривалість життя з ментальним здоров’ям, що даремно. Люди, які задоволені життям та не мають проблем душевного плану, живуть значно довше і рідше стикаються із серйозними хронічними захворюваннями.Тому при необхідності по психологічну допомогу вкрай важливо звертатися.

Спеції

Не варто забувати про те, що прянощі здатні зробити будь-яку їжу більш корисною та здоровою. Багато спецій мають такий багатий склад, що це не може не дивувати.Приправи, зрозуміло, мають бути якісними.

Останні новини:  Вчені виявили два гени, які пов’язані з ризиком шизофренії

Читання

Не всі знають про те, що читання – це чудова профілактика деменції та схожих проблем. Книжка стане своєрідним тренажером для розуму.

Тому намагайтеся читати хоч би по 10-20 сторінок тексту на день.

Лимони

Це чудове джерело вітамінів та антиоксидантів, яке здатне продовжити життя. Тому лимони потрібно частіше вводити до свого раціону, якщо ви хочете стати довгожителем.

Останні новини:  5 порад, які допоможуть довше виглядати молодше за свої роки

Гречаний чай

Склад даного напою неймовірно багатий. Також він має відмінний смак. При регулярному вживанні гречаного чаю ваш стан здоров’я помітно покращає.

Домашні тварини

Експертам вдалося з’ясувати, що власники свійських тварин живуть довше, тому варто звернути увагу на вихованців.

Найбільш “корисним” вибором для здоров’я стане собака.

Класичний чай

Це також досить доступний і простий спосіб збільшення тривалості життя. Користь матиме будь-який натуральний напій без домішок, ароматизації та добавок.


chasdiy.org