Королева Камілла з чоловіком Чарльзом відвідала перегони (ФОТО) - Новини Ю

Королева Камілла з чоловіком Чарльзом відвідала перегони (ФОТО)

18.09.2023   20:00    757

Суботній день король Чарльз та королева Камілла провели на кінних змаганнях.

Королівське подружжя разом із королівським радником зі перегонів Джоном Ворреном відвідали фестиваль Бетфреда Сен-Леже на іподромі Донкастера.

Для цього заходу Камілла обрала комбінований жакет та спідницю блакитного відтінку від дизайнера Брюса Олдфілда, раніше цей костюм королева уже носила. Під жакетом у Камілли виднівся білий топ. Образ Її Величність доповнила новим капелюхом Philip Treacy кремового кольору зі стрічкою до тону основного вбрання і з елегантним оливково-зеленим пером. У руках королева несла маленьку шкіряну сумку через плече Bottega Veneta і була взута в шкіряні туфлі-човники на невисоких підборах.

Останні новини:  Дмитро Кулеба показав рідкісне фото з 12-річною донькою, яка схожа на нього, як дві краплі води (ФОТО)На жакеті Камілли була пришпилена брошка з діамантами, рубінами та сапфірами у вигляді підкови, яку королева часто одягає саме на перегони. Між кольоровими каменями на брошці є літери з діамантами, які складають слово “Мінору”, докладніше про неї ми розповідали ось тут.Також у Камілли була класична зачіска та макіяж, а з прикрас золотий ланцюжок із підвісками на шиї та ккаблучки.

Останні новини:  Який вигляд має готель Одеса біля морвокзалу, зруйнований росіянами — фото

Король Чарльз III одягнув сірий костюм, до якого підібрав ніжно-рожеву сорочку в дуже тонку смужку і яскраву краватку, а взутий був у шкіряні туфлі-оксфорди з лакованими носами.