Компанія Peugeot вивела на тести кросовер E-5008

26.09.2023   00:29    73

Майбутній кросовер Peugeot E-5008 нещодавно був помічений на дорогах загального користування, де можна було побачити його передсерійний прототип.

Ця новинка має змінити правила гри. Очікується, що вона дебютує у 2025 році, з гібридною та повністю електричною версіями, а прем’єра очікується у 2024 році.


Черпаючи натхнення від Peugeot 3008, 5008 буде подовженою версією, з практичним 7-місним салоном, що підкреслює просторість. На противагу цьому, остання ітерація Peugeot 3008 була переосмислена в елегантний кросовер-купе, що випромінює спортивну ауру своїм обтічним силуетом.

Останні новини:  Понад 4 млн грн коштуватиме українцям електромобіль Tesla Cybertruck

Peugeot E-5008 тест

Зовнішня естетика зберігає дещо коробчату привабливість з гострими кутами спереду, в той час як майстерно замаскована задня частина тримає в таємниці остаточний дизайн. Відсутність видимих вихлопних труб сприяє більш чистому вигляду. Крім того, профіль кросовера демонструє ніс “тупої” форми і мінімальний передній звис.Peugeot E-5008 тест

Примітно, що E-5008 має нестандартні колісні диски з асиметричними отворами, які додають йому виразного вигляду і натякають на інноваційний підхід Peugeot до дизайну.Загальний дизайн обіцяє поєднання вишуканості та практичності, створюючи основу для захоплюючого запуску в найближчому майбутньому.

Останні новини:  Новий рекорд: за листопад в Україні зареєстровано понад 4400 електромобілів


avtosota.com