Китай запустив у космос новий супутник

27.09.2023   23:45    79
Китай запустив у космос новий супутник

Фото: Xinhua

Китай запустив у космос новий супутник дистанційного зондування

Новий космічний апарат використовуватиметься для наукових експериментів, розвідки морських та наземних ресурсів.

Китай 27 вересня успішно вивів на навколоземну орбіту супутник дистанційного зондування Землі Yaogan-33 04, четвертий із цієї серії космічних апаратів. Про це повідомляє Xinhua.


Зазначається, що ракета-носій Long March-4C із супутником на борту стартувала з космодрому Цзюцюань на північному заході Китаю. Yaogan-33 04 успішно вийшов на заплановану навколоземну орбіту.

Останні новини:  Моряки кажуть, що знайшли новий спосіб захисту від нападу косаток

Сьогоднішній запуск став 489-м польотом ракет-носіїв серії Long March.

Новий космічний апарат використовуватиметься для наукових експериментів, розвідки морських та наземних ресурсів, оцінки ефективності сільського господарства, запобігання природним катастрофам та ліквідації їх наслідків.На думку західних аналітиків, космічні апарати сімейства Yaogan мають подвійне призначення і можуть використовуватись як для цивільних, так і військових потреб. Зокрема, здійснювати в інтересах армії Китаю оптичну, радіолокаційну та електронну розвідку.

Останні новини:  Вчені відстежують швидкий відступ антарктичного льодовика

Long March-4C є триступеневою ракетою-носієм, що працює на рідкому паливі, і здатна виводити до трьох тонн корисного вантажу на навколоземну орбіту. Вона також спроможна запускати різні типи супутників на різні орбіти й за один запуск може вивести в космос один або кілька космічних апаратів на визначені їм позиції на орбіті.
korrespondent.net

Останні новини:  Індія розкрила плани щодо підкорення космосу на найближчі десятиліття+