Гвен Стефані та Блейк Шелтон: Недільна Прогулянка По Лос-Анджелесу - Новини Ю

Гвен Стефані та Блейк Шелтон: Недільна Прогулянка По Лос-Анджелесу

18.09.2023   20:30    257

Ця пара безсумнівно завжди привертає увагу, і цього разу вони знову не розчарували. Гвен Стефані та її чоловік Блейк Шелтон були помічені під час невимушеної недільної прогулянки в їхньому рідному кварталі Лос-Анджелесу.


Гвен, яка відома своїм неперевершеним стилем, на цей раз вибрала Anaheim Hillbillies sweatsuit, який здається, що підкреслював її незмінну модність і ексцентричний смак. Пара виглядала природньо і щасливо, і це було видно здалеку.

Останні новини:  Астаф'єва вразила зміною іміджу Лесю Нікітюк

Блейк Шелтон, як завжди, був своєму образу вірний і виглядав бездоганно в невимушеному одязі. Їхній об’єднаний вигляд тільки підкреслював гармонію їхнього відношення.

Пара подорожувала своєю рідною округою, відпочиваючи від своїх таємничих і неймовірно зайнятих графіків. Ця недільна прогулянка дозволила їм насолодитися спільним часом та природнім красенем Лос-Анджелесу.Гвен Стефані та Блейк Шелтон продовжують доводити, що їхнє кохання незмінне і кожен момент разом – найкращий. Нам залишається спостерігати за цією чудовою парою та чекати на нові захоплюючі миті їхнього життя разом. 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Just Jared (@justjared)