Фахівці назвали корисні властивості черемші - Новини Ю

Фахівці назвали корисні властивості черемші

18.09.2023   13:00    301

Фахівці назвали вкрай корисні властивості черемші. Рослина є сильним модулятором, запобігаючи розвитку захворювань серця і судин. З організму виводяться паразити, усуваються кишкові інфекції, нормалізується мікрофлора.

Медики відносять черемшу до потужного антиоксиданту через присутність в ній вітаміну C. Рослина містить ефірні олії, це забезпечує наявність фітонцидних характеристик. Представник підродини цибулевих допомагає при підвищеному артеріальному тиску, разом з тим запобігає формування холестеринових бляшок.

Останні новини:  5 продуктів, які «вбивають» лібідо

Черемша має сильні бактерицидні властивості, регулярне вживання даної рослини запобігає простудним захворюванням. Гинуть мікроорганізми в ротовій порожнині, настає загальне зміцнення імунної системи. Багаторічна трав’яниста рослина корисна при захворюванні щитовидної залози, в тому числі при атеросклерозі. Черемшу використовують і для зовнішнього лікування, примочки з неї допомагають позбутися від нагноєнь, лишаїв і бородавок.Разом з тим є обмеження. Через високу концентрацію ефірних олій хворим на холецистит, панкреатит і гепатит черемша протипоказана. Те ж відноситься до вагітних жінок і людей, які страждають від гастриту, виразки шлунка і епілепсії.

Останні новини:  Любителям тварин на замітку: названо найефективніший спосіб чищення одягу від шерсті