Експерти назвали сім ефективних способів позбавлення від гикавки - Новини Ю

Експерти назвали сім ефективних способів позбавлення від гикавки

18.09.2023   19:00    540

Гикавка викликає значний дискомфорт, людям хочеться скоріше припинити прикру неприємність. Експерти назвали сім найефективніших способів позбавлення від даної незручності.

Першою порадою є необхідність затримати дихання на кілька секунд, а потім вдихати повітря з новим ритмом, так як це розслабить діафрагму і зупинить спазми. Далі потрібно випити холодну воду, вона заспокоїть роздратовані м’язи. Названий спосіб підходить і дорослим і дітям.

Останні новини:  Названо найнешкідливіший алкогольний напій для здоров’я серця

Третім методом є полоскання горла тією ж водою, при цьому слід бути обережними через небезпеку поперхнутися.

Четвертою порадою визнають сміх. Для цього підійде будь-яка відповідна дія або відео, вони допоможуть позбутися гикавки.

П’ятим методом є необхідність здавити грудну клітку, так як це змістить діафрагму в інше положення. Слід прийняти позу ембріона, піднявши коліна до грудей, далі потрібно випрямитися і дихати глибоко.Сьомим способом називають звернення до медиків за допомогою. Чинити таким чином потрібно, якщо гикавка не проходить протягом двох діб. Причиною можуть стати інфекція, запалення горла, збільшення щитовидної залози, розлад нервової системи або роздратування барабанної перетинки.

Останні новини:  Любителям тварин на замітку: названо найефективніший спосіб чищення одягу від шерсті


womanlife.kyiv.ua