Даша Квіткова показала, як виглядають наймодніші ботильйони 2023 року: фото - Новини Ю

Даша Квіткова показала, як виглядають наймодніші ботильйони 2023 року: фото

18.09.2023   22:30    2544

Важливим елементом стильного осіннього гардеробу є взуття, і в 2023 році помітним трендом стали ботильйони в ковбойському стилі. Модну тенденцію продемонструвала своїм підписникам українська блогерка Даша Квіткова, яка обрала бежеві замшеві ботильйони Isabel Marant на підборах середньої висоти. Їх вона поєднала з короткою сукнею в горошок і чорним жакетом прямого крою.


Ковбойські ботильйони є укороченою версією традиційних ковбойських чобіт. Зазвичай вони закінчуються трохи вище щиколотки або на рівні кісточки, мають елементи дизайну, характерні для ковбойських чобіт. Ось деякі ключові особливості модного взуття:

Останні новини:  Принцеса Раджва та кронпринц Хусейн відвідали Нью-Йорк (ФОТО)

Гострий носок. Ботильйони в ковбойському стилі часто мають загострений або мигдалеподібний носок, що є характерною рисою дизайну.

Фото: PinerestКаблук. Зазвичай вони мають набірний підбор середньої висоти. У 2023 році він може бути різним за стилем: від традиційних ковбойських до сучасних блокових підборів.

Декоративна строчка. Ковбойські чоботи, у тому числі ботильйони до щиколотки, можуть бути прикрашені хитромудрими декоративними стібками на халяві (верхній частині черевика).

Останні новини:  ФОТО. Українська красуня Ангеліна Калініна прогулялася вулицями Токіо

Фото: PinerestШкіра. У 2023 році актуальними є замшеві ботильйони, а також ковбойські черевики з гладкої шкіри. Популярні і більш екзотичні варіанти з оздобленням під зміїну або страусову шкіру, а також лакове взуття.

Фото: Pinerest

Прикраси. Деякі ковбойські ботильйони можуть мати додаткові прикраси, такі як металеві заклепки, бахрома або вишивка, які додають взуттю унікальнсоті.

Останні новини:  Ексдружина Ступки здивувала підписників кардинальною зміною образу. ФОТО

Висота халяви. Халява ковбойських ботильйонів коротша, ніж у традиційних ковбойських чобіт. Зазвичай вона доходить трохи вище кісточки. Укорочена висота робить їх більш універсальними для повсякденного носіння.