Дакоту Джонсон: Стильна та Повсякденна Прогулянка Фермерським Ринком - Новини Ю

Дакоту Джонсон: Стильна та Повсякденна Прогулянка Фермерським Ринком

18.09.2023   21:00    270

VENICE, ITALY – SEPTEMBER 03: Dakota Johnson attends the photocall of “The Lost Daughter” during the 78th Venice International Film Festival on September 03, 2021 in Venice, Italy. (Photo by Alessandra Benedetti – Corbis/Corbis via Getty Images)VENICE, ITALY – SEPTEMBER 03: Dakota Johnson attends the photocall of “The Lost Daughter” during the 78th Venice International Film Festival on September 03, 2021 in Venice, Italy. (Photo by Alessandra Benedetti – Corbis/Corbis via Getty Images)

Актрису Дакоту Джонсон було помічено в останньому виході на фермерський ринок, де вона здавалася абсолютно комфортно і стильно. Вона одягнула сірий вільний светр і штани, доповнивши образ чорними окулярами.

Останні новини:  Мокра Раміна у бікіні показала схудле тіло

У цей недільний день Дакота обирала свіжі продукти, зокрема, кавуни та інші вкусні смаколики. Її природна краса і непримусовий стиль привертали увагу, підкреслюючи, що знаменитості також можуть насолоджуватися спокійними моментами та здоровою їжею.Дакота Джонсон знову довела, що вона не лише талановита актриса, але й приклад стилю та натуральної привабливості. 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Just Jared (@justjared)