13 ранніх симптомів раку, які жінки пропускають найчастіше - Новини Ю

13 ранніх симптомів раку, які жінки пропускають найчастіше

18.09.2023   23:00    207

Дуже часто ці нешкідливі на перший погляд ознаки можуть попереджати про дуже серйозне захворювання.

Ранні ознаки раку часто маскуються під симптоми інших захворювань, тому їх часто пропускають. Між тим, від того, наскільки рано було виявлено захворювання, залежить успіх лікування і шанси на ремісію. Зверніть увагу на ці ранні ознаки раку, які найчастіше пропускають жінки — терміново звертайтеся до лікаря, якщо помітите у себе або близьких якісь із них.

Останні новини:  Онколог назвав 4 тривожні ознаки раку шлунка на початковій стадії

Постменопаузальна кровотеча

Кілька темних цяток на вашому білизна, які з’явилися один раз, в принципі, можна проігнорувати. Але якщо кровотеча більш-менш рясна, тривала і тим більше якщо це не поодинокий випадок, терміново звертайтеся до лікаря. Кровотеча після менопаузи — один з ранніх симптомів раку матки або яєчників, його не можна ігнорувати.

Ранки в ротовій порожнині

Незагойні виразки, білі або червоні плями на яснах і язиці, болючі ясна, набряк або оніміння щелепи — все це привід якомога швидше звернутися до лікаря. Справа в тому, що так проявляються ранні ознаки раку гортані і порожнини рота — і важливо якомога швидше встановити діагноз і почати лікування.

Останні новини:  Дієтолог назвав несподіване джерело депресії

Здуття живота

У певні дні циклу з «роздуванням» живота стикається практично кожна жінка, але якщо ця незручність не йде після закінчення місячних, якщо при цьому вона супроводжується регулярним запором, це може бути проявом раку яєчників. Ще один симптом, який важливо не проігнорувати — втрата апетиту або незвично швидке насичення.

Порушення регулярності менструації

Порушення циклу, надто мізерні або навпаки, незвично рясні місячні, болі в області малого тазу — ці неприємні симптоми можуть попереджати про рак матки, яєчника або інших органів репродуктивної системи.


woman24.kyiv.ua

Останні новини:  Названо найнебезпечніші страви і продукти для гіпертоніків